Blížkovice "B" - Mramotice 5:1 (3:0)

22.04.2018 16:56

Asi to bude při výsledku 5:1 divné, ale herně jsme v tomto utkání nezklamali. Neproměnili jsme ale vyložené šance, a naopak inkasovali po hrubých individuálních chybách.

V 1. poločase jsme do 10. minuty měli 2 vyložené šance, které ale Jirka ani David neproměnili. Poté jsme inkasovali 3 branky po chybách Davči v bráně. To byla pro kluky složitá situace. Druhý poločas už se hrála otevřená partie se šancemi na obou stranách.

Co dodat, jdeme dál kluci. Potřebujeme dávat více gólů - šance jsou, góly ne. A Davča v bráně si to prostě vybral v tomto zápase, to se stane. Takže nebudeme věšet hlavy a půjdeme dál kluci !!!

Sestava: David A. - Renda (74. Fera), Petr, Blouďa, Donald - David S., Libor, Luboš (50. Lorán), Martin M. - Jirka Š. (45. Erik), Miša S.

Branka: Martin Moravec