Slup - Mramotice 3:3 (2:1)

06.06.2018 10:25

V jednom z nejdůležitějších utkání sezóny jsme se OPĚT sešli v 11 lidech. Chtěl bych poděkovat především Cejpisovi a Josefovi Ch., kteří neváhali a šli do zápasu.

V 1. poločase jsme byli jednoznačně lepší, ale šance, které jsme si vypracovali, nebyly proměněny v góly. Sami jsme naopak inkasovali velice laciné branky po individuálních chybách. Ve druhém poločase byl lepší domácí tým, vedl 3:1 a mohl nám nasázet další branky. My jsme ale prokázali velkou vůli a morálku, kdy jsme v závěrečných 5 minutách vstřelili 2 branky a odvezli jsme si tak bod za remízu.

Jak bude důležitý ukáže následující týden - jedno je ale jisté: tým, který se chce zachránit v soutěži by se neměl scházet v takovém počtu hráčů v rozhodující fázi sezóny... .

Sestava: David A. - Miki, Donald, Blouďa, Cejpis - Lorán, Libor, Martin M., David S., - Klempič, Josef Ch.

Branky: Martin Moravec 3 !!!